Vážení zákazníci, z provozních důvodů je v úterý 24.6. a ve čtvrtek 26.6. zavřeno a ve středu 25.6. je zkrácená otevírací doba do 14:00. Děkujeme za pochopení.

Yaro Pussycat Duo Marmalade Rainbow Violet High Wool

Kód: 11568GN44 11568LO54 11568FT91 11568IP39 11568VK81 11568WQ16 11568FJ15 11568UN86 Zvolte variantu
1 693 Kč 2 005 Kč 2 338 Kč 2 650 Kč 2 962 Kč 3 274 Kč 3 784 Kč 4 085 Kč od 1 693 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta
Možnosti doručení

Tento šátek nemusíte zanášet. Je krásně měkký už po vybalení z krabice. I když má vyšší gramáž, je v ruce lehký a spíše tenčí. Barvy jsou teplé a syté a dodají vám podzimní atmosféru. Využití si najde použít jak pro novorozence, tak pro větší batolata.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Yaro Pussycat Duo Marmalade Rainbow Violet High Wool je středně tlustý až tenčí šátek na nošení dětí se 70%vlny. Vysoký obsah vlny zajistí, že šátek bude krásně pružný, měkký a není třeba jej zanášet, nikde neškrtí a netlačí.

I přesto, že má vyšší gramáž, je poměrně tenký, s klidným svědomím jej doporučím na děti od 4m do tří let a více.

Šátky s vlnou jsou velmi měkké, pohodlné a pruží, takže netlačí do ramen. Mají termoregulační vlastnosti (v zimě hřejí, v létě sají pot a nestudí). Jsou špíně odolné a pokud se znečistí, dají se obvykle snadno v ruce vyčistit.

 

Se šátkem se vám bude skvěle vázat, bez problému se s ním popere i začátečník, bude se dobře dotahovat, na ramenou bude velmi měkký a pohodlný i pod těžším dítkem.

Materiál: 70 % vlna, 30 % bavlna
Gramáž: 330 gsm
Údržba:  ruční praní na 30 st, ždímejte zarolováním do předem připravených ručníků, perte v prostředku bez optických rozjasňovačů,, nesušit v sušičce, žehlete na nízký stupeň,
Výrobce: SlingoMama NL

Bližší informace ohledně péče o šátek najdete tady https://www.isatky.cz/rubriky/vse-o-noseni-v-satku/pece-o-satek/

Bližší informace o příměsích najdete tady https://www.isatky.cz/rubriky/vse-o-noseni-v-satku/jak-se-chovaji-jednotlive-primesi/

Pro plné rozvinutí užitných vlastností bavlny doporučujeme šátek před prvním použitím 1-2x vyprat, aby se z vlákna odstranila ochranná apretační vrstva.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Yaro slings je sesterská značka světoznámé a luxusní značky Solnce. Značku založila skupinka nosících lektorů a lektorek s cílem vytvořit kvalitní, příjemné a cenově dostupné šátky pro širokou veřejnost. Yaro jsou krásné šátky co do barevnosti i atraktivity vzorů, středně silné a skvělé na každodenní nošení. V nabídce mají šátky ze 100% bavlny, stejně jako příměsové šátky pro náročnější – len, konopí, hedvábí, vlnu, bambus, i repreve. Díky dostupné ceně a vysoké kvalitě jsou velmi oblíbené i u nás.