Važení zákazníci, u dopravce Zásilkovna evidujeme větší množství zpožděných objednávek. Pokud na zásilku spěcháte, zvolte prosím jiného dopravce. Pokud chcete zakoupit zboží od dodavatele Little Frog, které není skladem, zadejte objednávku nejpozději do 7.12., poté již není garantováno doručení do Vánoc. Děkujeme za pochopení a přejeme krásný den.

O nás

iŠátky.cz – nosíme s láskou a jsme tu pro Vás

Jsme prodejce šátků s dlouholetou tradicí počítající se od roku 2001, kdy jsme se poprvé setkali s šátky na nošení dětí značky Vatanai. Rozhodli jsme se, že myšlenku přirozeného nošení našich dětí budeme šířit dál. Zpočátku jsme se věnovali převážně kurzům a přednáškám o nošení. V březnu roku 2006 jsme založili nový internetový obchod iŠátky.cz, který byl od počátku zaměřen výhradně na šátky na nošení dětí.

S postupem času a s rostoucí náročností našich zákazníků (za kterou jsme Vám velmi vděčni, protože nás to nutí se neustále zlepšovat), jsme náš obchod začali rozšiřovat o nové značky šátků na nošení dětí. Některé značky jsme objevili pro Česko jako první. Našim cílem je poskytnout zákazníkům širokou nabídku šátků, nosítek, oblečení, houpacích sítí a křesel v různých cenových hladinách (bez snížení nároků na kvalitu!) tak, abychom mohli uspokojit každý požadavek. U všech šátků a nosítek dbáme na to, aby měli potřebné certifikáty nezávadnosti výrobků určených pro děti do tří let.

Pečlivě sledujeme světový trh a každou novinku pro Vás nejprve osobně otestujeme na našich dětech :) Doufáme, že se nám podaří objevit pro vás ještě mnoho zajímavého zboží a především šátků.

     

 

Tereza Holdová

majitelka eshopu iŠátky.cz