O nás

iŠátky.cz – nosíme s láskou a jsme tu pro Vás

Jsme prodejce šátků s dlouholetou tradicí počítající se od roku 2001, kdy jsme se poprvé setkali s šátky na nošení dětí značky Vatanai. Rozhodli jsme se, že myšlenku přirozeného nošení našich dětí budeme šířit dál. Zpočátku jsme se věnovali převážně kurzům a přednáškám o nošení. V březnu roku 2006 jsme založili nový internetový obchod iŠátky.cz, který byl od počátku zaměřen výhradně na šátky na nošení dětí.

S postupem času a s rostoucí náročností našich zákazníků (za kterou jsme Vám velmi vděčni, protože nás to nutí se neustále zlepšovat), jsme náš obchod začali rozšiřovat o nové značky šátků na nošení dětí. Některé značky jsme objevili pro Česko jako první. Našim cílem je poskytnout zákazníkům širokou nabídku šátků, nosítek, oblečení, houpacích sítí a křesel v různých cenových hladinách (bez snížení nároků na kvalitu!) tak, abychom mohli uspokojit každý požadavek. U všech šátků a nosítek dbáme na to, aby měli potřebné certifikáty nezávadnosti výrobků určených pro děti do tří let.

Pečlivě sledujeme světový trh a každou novinku pro Vás nejprve osobně otestujeme na našich dětech :) Doufáme, že se nám podaří objevit pro vás ještě mnoho zajímavého zboží a především šátků.

     

 

Tereza Holdová

majitelka eshopu iŠátky.cz