O nás

iŠátky.cz – nosíme děti s láskou a jsme tu pro Vás

Jsme Tereza Holdová a David Růžička, noví majitelé e-shopu od roku 2021, který původní majitelka spustila v roce 2006. Naše cesta k nošení dětí začala jako u většiny z vás v době, kdy v důsledku našeho velmi kontaktního miminka začalo být obtížné mnohahodinové nošení a uspávání na rukou.

Tereza si zaplatila kurz vázání v šátku a život byl hned trochu snazší. Později jsme pořídili nosítko BeLenka 4Ever Neo, které začal více používat David. Naše zkušenost s tímto nosítkem však nebyla hned od začátku ideální, jeho nastavení nám bylo vysvětleno trochu nešťastně a našemu miminku úplně nevyhovovalo. Hlavní problém byl v tom, že nosítko bylo pro naše dítě ještě velké, což jsme zjistili až později, když jsme se o nošení dětí naučili více.

Tato zkušenost nás motivovala k tomu, abychom se víc vzdělávali o nošení dětí a důležitosti správného nastavení a velikosti nosítka. A právě tato zkušenost byla také hlavním důvodem, proč jsme se rozhodli koupit e-shop s nosícími pomůckami, který se shodou okolností zrovna v té době objevil v nabídce. Chtěli jsme zlepšit informovanost maminek i všech ostatních, kteří chtějí nosit děti, a nabízet pouze takové zboží, které vyhovuje jak mamince, tak miminku.

Později se k nám přidala i naše Zdenka Albrechtová, kterou znáte z naší nově otevřené prodejny v Praze na Smíchově a z našich sociálních sítí. Drží kvalitu našich produktů pevně v ruce a se spoustou z nich jste ji mohli vidět na fotkách a videích, jak předvádí nejen správné použití, ale i různé triky a vychytávky, které vám nošení ulehčí.

Naše mise je jednoduchá. Chceme, aby každý rodič měl přístup k správným informacím a kvalitním produktům pro nošení dětí. Věříme, že správné nošení může posílit vazbu mezi rodičem a dítětem a zároveň usnadnit každodenní život - nám tedy rozhodně pomohlo!

Pokud máte jakékoliv otázky nebo potřebujete poradit s výběrem nebo nastavením nosítka, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme a podělíme se o naše zkušenosti. Těšíme se na vaše příběhy o nošení dětí!

Terez a mimi

Tereza Holdová

majitelka eshopu iŠátky.cz