Yaro Rococo Silver Pine Bourette
Kód: 53396/4 53396/5 53396/6 53396/7 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Yaro Rococo Silver Pine Bourette je tenký žakárový šátek s úžasným složení jak pro parné léto, tak i chladnou zimu, zároveň je to perfektní společník na miminko i dvouleťáka, takže pokud sháníte šátek, který opravdu reálně vynosíte po celé nosící období, volte toto Yaro Rococo.
Šátky s hedvábím jsou velmi příjemné, hladké a lesklé. Dobře a snadno se s nimi váže. V zimě udržují konstantní teplotu i při přechodech z tepla do zimy a naopak, v létě větrá a chladí.
Na šátku budou vystupovat drobné nepravidelnosti tzv. nopky, ty dělá právě hedvábí a na šátek patří.
Šátek je široký 76cm, díky tomu snadno zakapsujete na zádech i starší dítko.
Materiál: 60 % bavlna certifikovaná, 40 % burettové hedvábí
Gramáž: 250 g/m2
Údržba: prát v ruce na 30° bez ždímání, v pracím prostředku bez optických rozjasňovačů a aviváže, můžete žehlit na nízkou teplotu bez páry, nebělit, chemicky nečistit, nesušit v sušičce, sušit na rovném povrchu
Výrobce: Yaro Slings, NL
Bližší informace ohledně péče o šátek najdete tady https://www.isatky.cz/rubriky/vse-o-noseni-v-satku/pece-o-satek/
Bližší informace o příměsích najdete tady https://www.isatky.cz/rubriky/vse-o-noseni-v-satku/jak-se-chovaji-jednotlive-primesi/
Pro plné rozvinutí užitných vlastností bavlny doporučujeme šátek před prvním použitím 1-2x vyprat, aby se z vlákna odstranila ochranná apretační vrstva.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Šátek na celé nosící obdobíŠátek pro novorozence vel. 4Šátek do 2000 Kč vel. 4Zobrazit další kategorieŠátek na celé nosící období vel. 4 |
---|---|
Záruka: | 2 roky |
Barva: | šedá |
Gramáž: | 241 - 260 g/m2 |
Materiál: | hedvábí buretové, bavlna |
Vazba: | žakárová |
Vzor: | elegantní, lístečky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka Yaro slings je sesterská značka světoznámé a luxusní značky Solnce. Značku založila skupinka nosících lektorů a lektorek s cílem vytvořit kvalitní, příjemné a cenově dostupné šátky pro širokou veřejnost. Yaro jsou krásné šátky co do barevnosti i atraktivity vzorů, středně silné a skvělé na každodenní nošení. V nabídce mají šátky ze 100% bavlny, stejně jako příměsové šátky pro náročnější – len, konopí, hedvábí, vlnu, bambus, i repreve. Díky dostupné ceně a vysoké kvalitě jsou velmi oblíbené i u nás.