Oriclo softshellová bunda AnyMoment 5v1 bordó - přední nošení
Kód: 60128/S 60128/M 60128/L Zvolte variantuDetailní popis produktu
Základní verze kabátu je určena pro běžné nošení. Kabát kromě toho obsahuje vsadku, která se do použít jak v těhotenství, tak hlavně potom na nošení miminka.
Do kabátu je možné vepnout jakoukoliv nosící mikinu Poly https://www.isatky.cz/vyhledavani/?string=Oriclo+nos%C3%ADc%C3%AD+mikina+Poly+
a získat tak kompletní nosicí sadu. Díky tomu je kabát vhodný i na zimní období a výrazně ulehčuje jakýkoliv odchod s miminkem ven :-)
Bundička je z neuvěřitelně odolného softshellu 10/3 s membránou.
5v1 = běžné nošení, těhotenství, nošení dětí, léto, zima
Zamilujete si opravdu hluboké kapsy a stylový a elegantní střih.
Díky obrovské variabilitě zipů se k bundě dá dokoupit vnitřní zateplení formou mikiny Poly, která také funguje jako forma zateplení a využijete jí tak i v tuhé zimě.
Softshell je teplotně určen pro období jaro-podzim. Na zimu teplotně nestačí!!! Proto u nás jednoduše pomocí zipů vepnete do kabátu mikinu Poly. Samozřejmě lze takto zateplit i nosící vsadku pro miminko. A je to! :)
(Protože tuto verzi ne každý potřebuje (a tudíž nechce případně zbytečně kupovat), mikinu je nutno dokoupit zvlášť.)
Rozdíly mezi kabátem AnyTime a AnyMoment:
AnyTime
- pružný, prodyšnější, voděodolnější, ale méně oděruodolný softshell
- sportovnější design
- lehce větší kapsy
- teplejší zateplení, které ale nemá jiné využití
AnyMoment
- softshell, co je naprosto nezničitelný
- designový střih i do města
- velké kapsy
- zateplení je designová mikina s širokým využitím
Tabulka velikostí
Doplňkové parametry
Kategorie: | Bunda pouze na přední nošení |
---|---|
Záruka: | 2 roky |
Barva: | červená |
Materiál: | softshell |
Vzor: | jednobarevný |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Česká značka nosícího i kojícího oblečení, kterou založila Veronika, maminka dvou dětí.