Little Frog Ring Sling Emerald Cube
Kód: 11192MG35 11192VM48 11192QY88 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Little Frog – Ring Sling na nošení dětí, 100 % česaná balvna
Little Frog je středně silný šátek, tkaný žakárkovou vazbou, nosný, poddajný a měkký.
Dvojitě zaobroubené lemy, šířka 70 cm a zešikmené konce (klasický kosodélník) a řasený sklad v barevně sladěném kroužku..
Ring Sling Little Frog jsou vyrobeny v souladu s normou EN 13209-2 a EU Eco-Tex Standard, síla a kvalita Little Frog šátků byla testována pomocí certifikované laboratoře v souladu s normou PN-EN ISO 13934-1: 2002
Šátek je dodáván nepředepraný, doporučujeme před prvním použitím 1 – 2 x vyprat, aby se vlákno zbavilo přebytečné apretace a pigmentu. Šátek je před vypráním cca o 5 % delší, než je deklarovaná délka
U šátků, které jsou skladem u výrobce je termín dodání 10 dnů. Dostupnost na dotaz.
Dostupné velikosti:
S 1,7 m
M 2,0 m
L 2,3 m
Země původu: Polsko
Gramáž: 250 - 260 g / m2
Složení: 100 % česaná bavlna, hliníkový kroužek
Doplňkové parametry
Kategorie: | Ring Sling šátek |
---|---|
Záruka: | 2 roky |
Barva: | zelená, petrolejová |
Gramáž: | 241 - 260 g/m2 |
Materiál: | 100 % bavlna, bavlna česaná |
Vazba: | žakárová |
Vzor: | elegantní, geometrický |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Littlefrog je polská firma, které zakladatelka je certifikovanou lektorkou německé Trageschule a oddanou lektorkou šátkování. V nabídce mají keprové i žakárové šátky různých gramáží, široké jsou příjemných 70 cm, což ocení hlavně rodiče větších dětí. V nabídce mají šátky bavlněné i šátky s rozličnými příměsi.