Kniha Koncept kontinua

Kód: 10968
Novinka
Neohodnoceno
Značka: iŠátky.cz
198 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.1.2021

Jedna působivých knih o mateřství a výchově, kterou si můžete přečíst. Podpoří napojení na vnitřní intuici a dá vám několik dobrých argumentů, pokud vaše okolí nepřijímá způsob jakým vychováváte své děti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autorka ve své světově proslulé knize odhaluje, proč jsou lidé žijící na Západě tak nespokojení a často nešťastní.

Po několika expedicích mezi jihoamerické indiány rozpoznala, že tyto pocity mohou pramenit z neuspokojených potřeb miminek a malých dětí, které se na Západě snažíme vychovávat podle všemožných teorií, jen ne podle vlastní intuice a evolucí vytvořených jednoduchých pravidel a očekávání.


V knize, kterou napsala již v r. 1975, velmi jasně a přesvědčivě vysvětluje, jak je potřeba zacházet s našimi nejmenšími, aby z nich vyrostly spokojené a samostatné děti a posléze dospělí lidé, kteří si nepotřebují „léčit“ své deprivace z dětství všemi možnými způsoby, počínaje drogovou závislostí a konče nezdravými partnerskými vztahy, a jsou schopni vést plnohodnotný život, jenž nebude naplněn věčnou nespokojeností a hledáním „něčeho“, co nalézt nelze.

Našemu vlastnímu životu tak dává úplně nový rozměr a pomáhá lidem najít jednoduchou, a přitom málo předvídatelnou odpověď na často kladenou otázku – proč nejsme šťastní.


Počet stran: 176

Autor: 

Doplňkové parametry

Kategorie: KNIHY
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: