Kategorie

Slevy

Nejprodávanější produkty

Informace

Seznam produktů výrobce BabyMonkey

Italské šátky značky BabyMonkey, 100% vyrobeny v Itálii. Inovativní materiály a krásné vzory, to jsou šátky BabyMonkey.

Tato značka se zrodila z myšlenky: matka, módní návrhář a inženýr, ve spolupráci s TESSITURA F.lli Grassi s.n.c., společností, která vyrábí vysoce kvalitní tkané textilie po tři generace.


BabyMonkey věří, že je možné vytvořit nový a lepší vztah rodičů a dětí, a to v dimenzi intimity, lásky a bezpečí. Proto jsou šátky navrhovány a vyráběny s odbornými znalostmi, s odhodláním dostát požadavkům kvality a s cílem vyrovnat se s potřebami moderních rodičů.


Vyrobeno v italském designu a kvalitě


Design, tkaní a šití: výrobní proces šátků BabyMonkey je 100% provedený v Itálii.

Šátky BabyMonkey jsou k dispozici v různých a jedinečných vzorech. Můžete si vybrat mezi jemnými, klasickými nebo kreativními vzory.


Závazek značky BabyMonkey je jednoduchý - výzkum přízí a péče o detaily umožňují dosáhnout co nejlepších výsledků, pokud jde o bezpečnost, komfort a vzhled.


Zkušenosti a kompetence v procesu tkaní umožňují výrobu vysoce kvalitních produktů, každý šátek je podrobně kontrolován, aby byla zaručena jeho dokonalost.


Šátky BabyMonkey jsou tkány z vysocekvalitní příze a barveny netoxickými a trvanlivými pigmenty. Příze jsou certifikovány Öko-tex (číslo certifikace: 061873.O, 1004937.O).


Posledním krokem je ruční šití, které zprostředkovává vynikající úroveň kvality produktu.

Více
Zobrazují se 1 – 13 z 13 položek