DidyTai je velmi snadno použitelné nosítko a jako jedno z mála na trhu je určené skutečně již pro novorozená miminka. Můžete ho tedy používat od narození až do doby, kdy už bude dítě raději samo běhat.

Didymos DidyTai Počet produktů: 53

na stránku
 • 4 060 Kč

  DidyTai je lehké a skladné snadno použitelné nosítko, které je svou pohodlností srovnatelné se šátkem na nošení dětí. Je vhodné již od narození dítěte. Umožňuje nošení na břiše nebo na zádech a je ušito z kvalitních látek šátků Didymos. Žakárová vazba ze 100% biobavlny s puntíky v barvě ecru na měsíčkově žlutém podkladu. Gramáž cca. 210 g/m2.

  4 060 Kč
  Skladem
 • 3 390 Kč

  DidyTai je lehké a skladné snadno použitelné nosítko, které je svou pohodlností srovnatelné se šátkem na nošení dětí. Je vhodné již od narození dítěte. Umožňuje nošení na břiše nebo na zádech a je ušito z kvalitních látek šátků Didymos. Keprová vazba v kombinaci nebesky modré a přírodní barvy. Gramáž cca. 170 g/m2.

  3 390 Kč
  Dodání do 1-2 týdnů
 • 3 390 Kč

  DidyTai je lehké a skladné snadno použitelné nosítko, které je svou pohodlností srovnatelné se šátkem na nošení dětí. Je vhodné již od narození dítěte. Umožňuje nošení na břiše nebo na zádech a je ušito z kvalitních látek šátků Didymos. Keprová vazba v kombinaci tyrkysové a přírodní barvy. Gramáž cca. 220 g/m2.

  3 390 Kč
  Dodání do 1-2 týdnů
 • 3 390 Kč

  DidyTai je lehké a skladné snadno použitelné nosítko, které je svou pohodlností srovnatelné se šátkem na nošení dětí. Je vhodné již od narození dítěte. Umožňuje nošení na břiše nebo na zádech a je ušito z kvalitních látek šátků Didymos. Keprová vazba v kombinaci červené a přírodní barvy. Gramáž cca. 220 g/m2.

  3 390 Kč
  Dodání do 1-2 týdnů
 • 3 790 Kč

  DidyTai je lehké a skladné snadno použitelné nosítko, které je svou pohodlností srovnatelné se šátkem na nošení dětí. Je vhodné již od narození dítěte. Umožňuje nošení na břiše nebo na zádech a je ušito z kvalitních látek šátků Didymos. Keprová vazba doubleface - líc je tmavě červený a rub šedý. Gramáž cca. 180 g/m2.

  3 790 Kč
  Dodání do 1-2 týdnů
 • 3 790 Kč

  DidyTai je lehké a skladné snadno použitelné nosítko, které je svou pohodlností srovnatelné se šátkem na nošení dětí. Je vhodné již od narození dítěte. Umožňuje nošení na břiše nebo na zádech a je ušito z kvalitních látek šátků Didymos. Keprová vazba doubleface - líc je světle modrý a rub šedý. Gramáž cca. 180 g/m2.

  3 790 Kč
  Dodání do 1-2 týdnů
 • 3 890 Kč

  DidyTai je lehké a skladné snadno použitelné nosítko, které je svou pohodlností srovnatelné se šátkem na nošení dětí. Je vhodné již od narození dítěte. Umožňuje nošení na břiše nebo na zádech a je ušito z kvalitních látek šátků Didymos. Žakárová vazba s klasickým motivem kouhoutí stopy v kombinaci antracitové, šedé a bílé barvy. Gramáž cca. 210 g/m2.

  3 890 Kč
  Dodání do 1-2 týdnů
 • 4 490 Kč

  DidyTai je lehké a skladné snadno použitelné nosítko, které je svou pohodlností srovnatelné se šátkem na nošení dětí. Je vhodné již od narození dítěte. Umožňuje nošení na břiše nebo na zádech a je ušito z kvalitních látek šátků Didymos. Materiál 70% biobavlna a 30% hedvábí tussah, keprová vazba - jedna strana je tyrkysová a druhá přírodní. Gramáž cca. 220...

  4 490 Kč
  Dodání do 1-2 týdnů
 • 3 790 Kč

  DidyTai je lehké a skladné snadno použitelné nosítko, které je svou pohodlností srovnatelné se šátkem na nošení dětí. Je vhodné již od narození dítěte. Umožňuje nošení na břiše nebo na zádech a je ušito z kvalitních látek šátků Didymos. Keprová vazba doubleface - líc je šedý a rub antracitový. Gramáž cca. 180 g/m2.

  3 790 Kč
  Dodání do 1-2 týdnů
 • 3 790 Kč

  DidyTai je lehké a skladné snadno použitelné nosítko, které je svou pohodlností srovnatelné se šátkem na nošení dětí. Je vhodné již od narození dítěte. Umožňuje nošení na břiše nebo na zádech a je ušito z kvalitních látek šátků Didymos. Keprová vazba doubleface - líc je růžový a rub šedý. Gramáž cca. 180 g/m2.

  3 790 Kč
  Dodání do 1-2 týdnů
 • 3 390 Kč

  DidyTai je lehké a skladné snadno použitelné nosítko, které je svou pohodlností srovnatelné se šátkem na nošení dětí. Je vhodné již od narození dítěte. Umožňuje nošení na břiše nebo na zádech a je ušito z kvalitních látek šátků Didymos. Keprová vazba v kombinaci šedé a přírodní barvy. Gramáž cca. 220 g/m2.

  3 390 Kč
  Dodání do 1-2 týdnů
 • 3 390 Kč

  DidyTai je lehké a skladné snadno použitelné nosítko, které je svou pohodlností srovnatelné se šátkem na nošení dětí. Je vhodné již od narození dítěte. Umožňuje nošení na břiše nebo na zádech a je ušito z kvalitních látek šátků Didymos. Keprová vazba v kombinaci modré a přírodní barvy. Gramáž cca. 220 g/m2.

  3 390 Kč
  Dodání do 1-2 týdnů
 • 3 790 Kč

  DidyTai je lehké a skladné snadno použitelné nosítko, které je svou pohodlností srovnatelné se šátkem na nošení dětí. Je vhodné již od narození dítěte. Umožňuje nošení na břiše nebo na zádech a je ušito z kvalitních látek šátků Didymos. Keprová vazba v kombinaci modré, tmavomodré a světle modré barvy. Gramáž cca. 200 g/m2.

  3 790 Kč
  Dodání do 1-2 týdnů
 • 3 790 Kč

  DidyTai je lehké a skladné snadno použitelné nosítko, které je svou pohodlností srovnatelné se šátkem na nošení dětí. Je vhodné již od narození dítěte. Umožňuje nošení na břiše nebo na zádech a je ušito z kvalitních látek šátků Didymos. Keprová vazba v kombinaci hnědé a oranžové barvy. Gramáž cca. 220 g/m2.

  3 790 Kč
  Dodání do 1-2 týdnů
 • 3 790 Kč

  DidyTai je lehké a skladné snadno použitelné nosítko, které je svou pohodlností srovnatelné se šátkem na nošení dětí. Je vhodné již od narození dítěte. Umožňuje nošení na břiše nebo na zádech a je ušito z kvalitních látek šátků Didymos. Keprová vazba v kombinaci modré, zelené a tyrkysové barvy. Gramáž cca. 200 g/m2.

  3 790 Kč
  Dodání do 1-2 týdnů
 • 3 790 Kč

  DidyTai je lehké a skladné snadno použitelné nosítko, které je svou pohodlností srovnatelné se šátkem na nošení dětí. Je vhodné již od narození dítěte. Umožňuje nošení na břiše nebo na zádech a je ušito z kvalitních látek šátků Didymos. Keprová vazba v pestrých barvách (převažuje oranžová, modrá, a zelená). Gramáž cca. 210 g/m2.

  3 790 Kč
  Dodání do 1-2 týdnů
 • 3 790 Kč

  DidyTai je lehké a skladné snadno použitelné nosítko, které je svou pohodlností srovnatelné se šátkem na nošení dětí. Je vhodné již od narození dítěte. Umožňuje nošení na břiše nebo na zádech a je ušito z kvalitních látek šátků Didymos. Keprová vazba ve fialovo-růžové kombinaci (růžová, pink, violet). Gramáž cca. 200 g/m2.

  3 790 Kč
  Dodání do 1-2 týdnů
 • 3 790 Kč

  DidyTai je lehké a skladné snadno použitelné nosítko, které je svou pohodlností srovnatelné se šátkem na nošení dětí. Je vhodné již od narození dítěte. Umožňuje nošení na břiše nebo na zádech a je ušito z kvalitních látek šátků Didymos. Keprová vazba s pestrobarevnými proužky. Gramáž cca. 200 g/m2.

  3 790 Kč
  Dodání do 1-2 týdnů
 • 3 790 Kč

  DidyTai je lehké a skladné snadno použitelné nosítko, které je svou pohodlností srovnatelné se šátkem na nošení dětí. Je vhodné již od narození dítěte. Umožňuje nošení na břiše nebo na zádech a je ušito z kvalitních látek šátků Didymos. Keprová vazba s barevnými proužky na tmavomodrém podkladu. Gramáž cca. 210 g/m2.

  3 790 Kč
  Dodání do 1-2 týdnů
 • 3 790 Kč

  DidyTai je lehké a skladné snadno použitelné nosítko, které je svou pohodlností srovnatelné se šátkem na nošení dětí. Je vhodné již od narození dítěte. Umožňuje nošení na břiše nebo na zádech a je ušito z kvalitních látek šátků Didymos. Keprová vazba v kombinaci tyrkysové a modré barvy. Gramáž cca. 200 g/m2.

  3 790 Kč
  Dodání do 1-2 týdnů
 • 3 390 Kč

  DidyTai je lehké a skladné snadno použitelné nosítko, které je svou pohodlností srovnatelné se šátkem na nošení dětí. Je vhodné již od narození dítěte. Umožňuje nošení na břiše nebo na zádech a je ušito z kvalitních látek šátků Didymos. Keprová vazba v kombinaci zelené a přírodní barvy. Gramáž cca. 220 g/m2.

  3 390 Kč
  Dodání do 1-2 týdnů
Zobrazují se 1 – 21 z 53 položek