Ve dnech od 8.8. do 20.8. 2018 máme dovolenou. Všechny objednávky budeme postupně expedovat po 20.8.2018 děkujeme za pochopeni a vaši trpělivost.
BabyMonkey

Tato značka se zrodila z myšlenky: matka, módní návrhář a inženýr, ve spolupráci s TESSITURA F.lli Grassi s.n.c., společností, která vyrábí vysoce kvalitní tkané textilie po tři generace.

BabyMonkey věří, že je možné vytvořit nový a lepší vztah rodičů a dětí, a to v dimenzi intimity, lásky a bezpečí. Proto jsou šátky navrhovány a vyráběny s odbornými znalostmi, s odhodláním dostát požadavkům kvality a s cílem vyrovnat se s potřebami moderních rodičů.

Vyrobeno v italském designu a kvalitě

Design, tkaní a šití: výrobní proces šátků BabyMonkey je 100% provedený v Itálii.

Šátky BabyMonkey jsou k dispozici v různých a jedinečných vzorech. Můžete si vybrat mezi jemnými, klasickými nebo kreativními vzory.

Závazek značky BabyMonkey je jednoduchý - výzkum přízí a péče o detaily umožňují dosáhnout co nejlepších výsledků, pokud jde o bezpečnost, komfort a vzhled.

Zkušenosti a kompetence v procesu tkaní umožňují výrobu vysoce kvalitních produktů, každý šátek je podrobně kontrolován, aby byla zaručena jeho dokonalost.

Šátky BabyMonkey jsou tkány z vysocekvalitní příze a barveny netoxickými a trvanlivými pigmenty. Příze jsou certifikovány Öko-tex (číslo certifikace: 061873.O, 1004937.O).

Posledním krokem je ruční šití, které zprostředkovává vynikající úroveň kvality produktu.

BabyMonkey V této kategorii je 1 produkt.

  • 1 940 Kč

    Ring Sling - perfektní alternativa k šátku, na rychlé poponesení, či pro začínající chodce, kteří ještě tolik neujdou - najděte všechny možnosti použití ring slingu! Design, tkaní a šití: výrobní proces šátků BabyMonkey probíhá 100% v Itálii. Vyberte si z mnoha vzorů a délek a objevte všechny výhody a pohodlí nošení dětí - mějte své dítě vždy nablízku...

    1 940 Kč
    Dodání do 14 dnů
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky