Ve dnech od 8.8. do 20.8. 2018 máme dovolenou. Všechny objednávky budeme postupně expedovat po 20.8.2018 děkujeme za pochopeni a vaši trpělivost.

Vážená maminko, vážený tatínku,
děkujeme, že jste si vybrali šátek značky Fidella. Fidella je německá značka šátků s inovativním designem pro nosící maminky i tatínky a krásnými barvami. Pro Vaši maximální spokojenost prosím pečlivě čtěte informace psané níže.


Péče o šátek ze 100% bavlny
Šátky mají ukončený výrobní proces, není tedy povinné je před použitím prát. Přesto doporučujeme vyprat šátek před prvním navázáním s miminkem, a to z hygienických důvodů a také proto, že tím odstartujete proces zanošení a šátek dříve zpříjemní a zlepší se jeho nosící vlastnosti. Šátek perte samostatně, vyvarujte se praní s jiným oblečením, které obsahuje zipy nebo ostré části atd. Používejte vždy šetrný tekutý prací prášek, který neobsahuje optické rozjasňovače. Aviváž nepoužívejte vůbec. Odstřeďujte na nízké otáčky, a při praní vždy dodržujte doporučení výrobce uvedené na štítku. Při sušení se vyvarujte vysokých teplot a sušení venku na sluníčku (kvůli UV záření). Sušičku nedoporučujeme. Žehlení je uvedeno na štítku konkrétního šátku, lze použít napařování.


Speciální péče o šátek : bavlna s příměsí:
Vždy dodržujte informace uvedené na šítku šátku. Vlna by měla být ždímána jen ručně, ideální je šátek vysušit mezi dvěma ručníky (bez kroucení). Hedvábí žehlíme ještě mírně vlhké na nižší stupeň, nikdy ne s napařováním. Vlna většinou žehlit nepotřebuje, pokud ano, žehlíme ještě mírně vlhké na nižší stupeň, nikdy ne s napařováním. U vlněného šátku se vyvarujte střídání teplot při praní.
Konopí a len potřebují častěji žehlit, vždy alespoň po každém vyprání, zejména, pokud je šátek nový. Po každém použití se doporučuje šátek složit a uhladit rukou, nebo vyžehlit. Lze žehlit s napařováním.

Mnoho krásných a nezapomenutelných zážitků přejí Isatky.cz

Fidella Počet produktů: 16

Zobrazují se 1 – 16 z 16 položek